fbpx

В няколко поредни статии ще ви запознаем с всички листи на партиите участващи в предстоящите парламентарни избори на 4 април 2021г., по многомандатните избирателни райони в България.

На следният интернет адрес можете да наравите справка в избирателните списъци за Избори за Народно събрание на 4 април 2021 г., в коя избирателна секция ще гласувате

https://www.grao.bg/elections/Secure/Public/EgnSearch.cshtml

Всички листи в 23-и МИР – София –  Витоша, Изгрев, Красно село, Лозенец, Младост, Панчарево, Студентски и Триадица :

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1 Юлиан Кръстев Ангелов

2 Мария Йорданова Цветкова

3 Кирил Петров Радев

4 Боян Стефанов Чуков

5 Спас Янев Панчев

6 Михаил Благовестов Оцетов

7 Кристина Димитрова Димитрова

8 Марина Маринова Проданова

9 Гергин Радев Георгиев

10 Цветелина Атанасова Николова

11 Стефан Лазаров Лалов

12 Боян Петров Петров

13 Мирослав Дилянов Калчев

14 Александър Георгиев Урумов

15 Михаил Иванов Петров

16 Тодор Белчев Николов

17 Любомир Емилов Милошев

18 Радослав Георгиев Георгиев

19 Никола Димитров Делчев

20 Тодор Величков Недков

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1 Господин Тончев Тонев

2 Мая Константинова Добрева

3 Илиана Петрова Иванова

4 Ангелина Валентинова Галчева

5 Красимира Иванова Димитрова

6 Росен Огнянов Рашев

7 Недко Иванов Перчемлиев

8 Евгени Великов Марчев

9 Станислав Иванов Косаков

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Милен Любомиров Илиев

2 Иво Василев Василев

3 Петър Димитров Цветков

4 Мариян Иванов Белоев

5 Петя Иванова Георгиева- Ресиловска

6 Владимир Сашов Стоев

7 Борис Константинов Маринов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1 Христо Танчев Проданов

2 Благовест Кирилов Кирилов

3 Емил Ценов Георгиев

4 Орлин Георгиев Ваташки

5 Йордан Георгиев Политов

6 Теодора Руменова Овчарова-Драганова

7 Николай Кирилов Яръмов

8 Георги Николов Димов

9 Таня Найденова Митова

10 Георги Георгиев Ангелов

11 Николай Пламенов Бериевски

12 Боян Петров Златев

13 Райна Николаева Душкова

14 Юлиян Асенов Генов

15 Стефан Найденов Найденов

16 Николай Милчев Николов

17 Нора Димитрова Дянкова

18 Ивайло Георгиев Маринов

19 Александър Иванов Кобаков

20 Явор Николов Димитров

21 Михаил Бориславов Михайлов

22 Ивайло Илиянов Павлов

23 Полина Божилова Ламбрева

24 Георги Димитров Николов

25 Диляна Илиянова Кирова

26 Ивона Николаева Вълева

27 Стойчо Стойчев Иванов

28 Малин Георгиев Янков

29 Калоян Георгиев Борисов

30 Иван Георгиев Вачев

31 Николай Делчев Наплатанов

32 Николай Петьофи Атанасов

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1 Николай Георгиев Дренчев

2 Иво Георгиев Русчев

3 Деян Николаев Николов

4 Христо Събев Милев

5 Христо Веселинов Гадев

6 Лиляна Руменова Ананиева

7 Биляна Петрова Давидкова

8 Тодор Стоянов Гроздев

9 Стефан Александров Василев

10 Калин Найденов Ганев

11 Димо Сергеев Димитров

12 Румен Цветков Илков

13 Иван Георгиев Грънчаров

14 Борислав Христов Борисов

15 Иван Емилов Герасимов

16 Иван Владимиров Йорданов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1 Атанас Христов Мангъров

2 Данко Радославов Калапиш

3 Румен Димов Дечев

4 Николай Венков Наков

5 Ивета Стефанова Асенова

6 Ерика Симеонова Симеонова

7 Людмила Борисова Найденова

8 Пресиян Данчев Петров

9 Поля Владова Статкова

10 Борис Петров Гигов

11 Венцислава Василева Станковска

12 Стефан Михайлов Францов

13 Татяна Костадинова Влахова

7 ПП „АТАКА“

1 Десислав Славов Чуколов

2 Анелия Желязкова Дулева

3 Петя Христова Кузева

4 Николай Емилов Томов

5 Пламен Стоянов Пенев

6 Христо Ташев Панайотов

7 Валентин Радков Симеонов

8 Борислав Костадинов Киряков

9 Петър Николаев Дучев

10 Биляна Генчева Николова

11 Анджела Димитрова Господинова

12 Даяна Мирославова Изворска

13 Лиляна Йорданова Петкова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1 Росица Желязкова Рачева

2 Людмила Станойчева Божилова-Николова

3 Мая Миткова Маринова

4 Марио Стефанов Сарафов

5 Ивайло Христов Йонков

6 Драгомир Любомиров Каменов

7 Васил Лазаров Фурнаджиев

8 Митко Василев Димитров

9 Маргарет Пламенова Димова

10 Димитър Емилов Методиев

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1 Таня Александрова Иванова

2 Едиз-Ханиф Баязидов Саидов

3 Рахим Зафер Юмерефенди

4 Адем Джумхуров Чакалов

5 Росен Димитров Димитров

6 Стоян Георгиев Димитров

7 Васил Маринов Николов

8 Мюжгян Феимова Камберова

9 Глория-Никол Емилова Найденова

10 Димитър Божков Лилов

11 Алпер Гюнер Ахмедов

12 Ирина Симеонова Пенчева

13 Кристина Цветанова Александрова

14 Мария Любомирова Попова

15 Теодор Тодоров Тенев

16 Явор Красимиров Плявов

17 Димитър Иванов Митрев

18 Цветослав Владимиров Ленков

19 Тома Петров Гарчов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1 Красимир Христов Янков

2 Александър Вачев Петров

3 Александра Красимирова Сълева

4 Евгени Бранимиров Попгеоргиев

5 Христо Радославов Куклев

6 Йоанна Константинова Кирчева

7 Миглена Иванова Петкова

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1 Атанас Петров Атанасов

2 Антоанета Димитрова Цонева

3 Петър Ясенов Маринов

4 Надежда Георгиева Йорданова

5 Георги Йорданов Ганев

6 Иван Георгиев Велов

7 Кристина Николаева Петкова

8 Божидар Пламенов Божанов

9 Таня Койчева Андреева

10 Мартин Евгениев Димитров

11 Виолета Любомирова Донева-Янкулова

12 Росица Димитрова Арнаудова

13 Александра Красимирова Стеркова

14 Васил Наумов Бошнаков

15 Венцислав Весков Бенов

16 Марина Иванова Иванова

17 Александър Иванов Иванов

18 Димитър Стойчев Филипов

19 Борислав Георгиев Ганчев

20 Кристина Николаева Касабова

21 Тодор Петров Петров

22 Христо Жоров Иванов

23 Силвия Димитрова Гиздова

24 Стоян Димитров Йотов

25 Светозар Иванов Маджов

26 Христо Христов Петков

27 Тодор Николов Николов

28 Светлан Симеонов Георгиев

29 Николина Георгиева Арнаудова

30 Елка Димитрова Божкова

31 Искрен Цветославов Арабаджиев

32 Делчо Лазаров Камарски

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1 Боян Любомиров Дуранкев

2 Юрий Митков Борисов

3 Габриел Георгиев Герасимов

4 Ивайло Владков Гроздев

5 Емил Асенов Кушлев

6 Преслав Георгиев Джановски

7 Петър Димитров Пандурски

8 Ива Марианова Костодинова

9 Константин Рангелов Симонов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1 Александър Трифонов Томов

2 Димитър Александров Митев

3 Васил Георгиев Младенов

4 Борислав Панайотов Неделков

5 Силвия Чернева Георгиева

6 Александър Стефанов Ненков

7 Иванка Матеева Благоева

8 Христо Николаев Христов

9 Йордан Русев Йорданов

10 Стефан Василев Попов

11 Емилия Димитрова Димитрова

12 Петя Ивайлова Стоянова

13 Димитър Георгиев Мутафчиев

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1 Васил Крумов Божков

2 Борил Климентов Соколов

3 Антоанета Маринова Раковска

4 Пламен Тодоров Стефанов

5 Ростислава Василева Димитрова

6 Светослав Николов Николов

7 Боян Маринчев Пешев

8 Тодор Георгиев Сарафов

9 Елена Павлова Фичерова-Караиванова – заличена от листата

10 Александър Иванов Лютаков

11 Красен Бойков Петров

12 Инна Тонева Иванова

13 Теодора Августова Николова

14 Виктор Василев Пекин

15 Петър Юлиянов Илиев

16 Стоян Колев Пенев

15 ПП „НАЦИЯ“

1 Мила Цонкова Георгиева

2 Валентин Георгиев Давидов

16 ПП „МИР“

1 Симеон Славчев Славчев

2 Александър Пламенов Лазаров

3 Борислав Николаев Бонев

4 Дилян Георгиев Колев

5 Николай Василев Милушев

6 Симеон Костадинов Борисов

7 Владислав Тодоринов Пакеров

8 Георги Петров Славчев

9 Димитър Димитров Митев

10 Тихомир Георгиев Димитров

11 Стамен Цветанов Македонски

12 Арсен Людвиг Назарян

13 Ирена Момчилова Парунева

14 Тихомир Божидаров Тодоров

15 Пламен Богомилов Стоянов

16 Симона Радославова Минева

17 Светлин Минков Колев

18 Емилия Цветанова Славова

19 Симеон Ананиев Ананиев

20 Александър Димитров Заралиев

21 Асен Димитров Станоев

22 Симеон Минчев Генчев

23 Екатерина Райкова Джурова

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1 Пейчо Димитров Касъров

2 Александър Стоянов Стоянов

3 Светослава Иванова Маринова

4 Радослав Тодоров Радински

5 Йордан Димитров Димитров

6 Иван Ганчев Ганев

7 Мишо Цветанов Мишев

8 Александър Христов Драгиев

9 Венцислав Велинов Бонков

10 Константин Константинов Бонев

11 Венцислав Добрев Алексиев

12 Николай Ангелов Станойчев

13 Калин Росенов Моравски

14 Светозар Стоянов Съев

15 Радослав Петров Иванов

16 Марин Христов Маринов

17 Михаил Бойков Зарев

18 Максим Генов Велков

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1 Мая Божидарова Манолова – Найденова

2 Андрей Христов Вълчев

3 Настимир Ананиев Ананиев

4 Войслав Георгиев Тодоров

5 Светослав Димитров Трайков

6 Иван Димитров Янев

7 Деница Ивайлова Димитрова

8 Сузана Ивайлова Теофилова

9 Виктор Владимиров Йочев

10 Павлина Ангелова Ковачева

11 Цветелина Христова Хаджибонева – Ценова

12 Благовест Георгиев Георгиев

13 Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева

14 Александър Денчев Денев

15 Борис Генадиев Панкин

16 Цветанка Илиева Цанева

17 Васил Методиев Манченко

18 Емил Николов Тарасов

19 Петър Николаев Костенски

20 Христиана Иванова Иванова

21 Миглена Тодорова Ганева

22 София Цветанова Христова

23 Емануил Борисов Христов

24 Емануела Чавдарова Николова

25 Снежина Генадиева Милева

26 Борислав Емилов Ботев

27 Динко Танев Мандов

28 Анастасия Славова Виденова

29 Даниела Петрова Давидкова

30 Ивайло Пламенов Велинов

31 Минко Ангелов Савов

32 Никола Николов Вапцаров

19 ПП „Глас Народен“

1 СВЕТОСЛАВ ЕМИЛОВ ВИТКОВ

2 АНТОН ХРИСТОВ АНДОНОВ

3 МАРТИН ТРИФОНОВИЛИЕВ

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1 Минчо Христов Куминев

2 Огнян Борисов Боюклиев

3 Радослав Петров Пешлеевски

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1 Горан Тасев Благоев

2 Климент Минев Найденов

3 Борис Велев Велев

4 Петко Радов Чамов

5 Виктор Владимиров Серафимов

6 Георги Валериев Стамболийски

7 Добромир Георгиев Георгиев

8 Надя Евтимова Бонева

9 Калин Георгиев Ушев

10 Велина Бориславова Генчева

11 Петко Николаев Панамски

12 Илиана Димитрова Николова

13 Дарин Цветков Спасов

14 Михаела Красимирова Драгоманова

15 Борис Петров Самаров

16 Милен Пламенов Николов

17 Найден Ангелов Колев

18 Албена Трайчова Димитрова

19 Иван Бонев Иванов

20 Петър Ивайлов Урзичанов

21 Чавдар Георгиев Беров

22 Пламен Филипов Пелтеков

23 Никола Колев Колев

24 Спартак Ивайлов Друмев

25 Огнян Георгиев Бакъров

26 Иван Ганчев Ганев

27 Станислав Веселинов Николов

28 Гергана Георгиева Георгиева

29 Любомир Георгиев Стефанов

30 Иван Пенчев Иванов

31 Георги Ангелов Шопски

32 Александър Пламенов Кючуков

22 ПП „ПРАВОТО“

1 Чавдар Георгиев Тончев

2 Мануел Петров Калев

3 Валентин Михайлов Катерински

4 Янчо Генков Тепелиев

5 Мирослав Николов Султанов

6 Вели Османов Махмудов

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1 Антон Олег Лашев

2 Александър Александров Петковски

3 Михаил Иванов Иванов

4 Силвия Върбанова Караилиева

5 Цветко Борисов Попов

6 Боян Марков Минчев

7 Румен Христов Телбизов

8 Димитър Георгиев Димитров

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1 Пламен Трифонов Христов

2 Кольо Петков Парамов

3 Йордан Ангелов Нихризов

4 Валерия Александрова Кардашевска-Ранчева

5 Венера Божидарова Тодорова

6 Димитър Душков Пенев

7 Владимир Владимиров Христов

8 Людмил Константинов Паскалев

9 Евгений Петров Цеков

10 Петър Христов Атанасов

11 Данчо Димитров Хаджиев

12 Георги Младенов Младенов

13 Николай Светославов Влаев

14 Красимир Георгиев Станков

15 Адриан Валериев Симеонов

16 Людмил Владимиров Недков

17 Ирена Лъчезарова Георгиева

18 Кирил Костадинов Георгиев

19 Васил Цанков Драганов

20 Филип Александров Александров

21 Алберт Николов Илиев

22 Иван Боянов Илчов

23 Стоянка Цветанова Михайлова

24 Димитър Иванов Стефанов

25 Валери Георгиев Миланов

26 Юлиян Димитров Величков

27 Стефан Николов Дончев

28 Теодор Димитров Страшимиров

29 Дамян Николаев Пенчев

30 Сияна Огнянова Цветкова

31 Невена Сашева Ганчева

32 Илиян Христов Димитров

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1 Владимир Димитров Николов

2 Владимир Милчев Апостолов

3 Полина Валтерова Тодорова

4 Петър Валериев Китев

5 Светослава Иванова Горанова

6 Любомир Димитров Коьосев

7 Мария Кристянова Мартинова

8 Георги Христо Търнев

9 Цвета Петрова Филипова

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1 Десислава Петрова Иванчева

2 Анастасия Миланова Андреева

3 Цветозар Венциславов Захариев

4 Маргарит Владимиров Мицев

5 Евгени Димитров Чечев

6 Албена Димитрова Линкова

7 Маркрид Саркис Бахдасярян

8 Мира Рашкова Атанасова

9 Валентин Давидков Соколов

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Георги Стефанов Неделчев

2 Даниел Антониев Ангелинов

3 Десислава Георгиева Георгиева

4 Тодор Живков Станков

5 Хриска Георгиева Маркова

6 Иванка Петрова Димитрова

7 Емил Цветанов Йотовски

8 Мариана Асенова Дражева

9 Елена Петрова Породинска

28 КП ГЕРБ – СДС

1 Румен Димитров Христов

2 Александър Руменов Ненков

3 Димитър Борисов Главчев

4 Милена Цветанова Дамянова

5 Александър Койчев Иванов

6 Ваня Лазарова Тагарева

7 Мария Йорданова Илиева

8 Калин Любенов Вельов

9 Атанас Андонов Бояджиев

10 Данаил Димитров Кирилов

11 Николай Дончев Козарев

12 Ваня Стоянова Деянова

13 Лиляна Друмева Радева

14 Виктор Николаев Гусев

15 Пламен Огнянов Църноречки

16 Светослав Димитров Белемезов

17 Кристиян Руменов Маджуров

18 Антоний Венциславов Кръстев

19 Павел Михайлов Савов

20 Теодора Маринова Ангелова

21 Димо Красимиров Василев

22 Васил Благовестов Михов

23 Лилия Атанасова Борисова

24 Живко Динев Дервенов

25 Веселин Тодоров Ковачев

26 Анна Първанова Манчева-Димова

27 Светослав Емилов Казаков

28 Христо Михалев Христов

29 Татяна Георгиева Предова

30 Здравко Кирилов Марков

31 Борис Димитров Малиновски

32 Ирина Славчева Вълчовска-Петкова

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1 Андрей Иванов Чорбанов

2 Ива Митева Йорданова-Рупчева

3 Андрей Николаев Михайлов

4 Павела Василева Митова

5 Мая Тодорова Христова

6 Радостин Петев Василев

7 Румен Тодоров Попов

8 Цветан Иванов Предов

9 Станислав Петров Кънчев

10 Паунита Михайлова Петрова

11 Ивайло Красимиров Кожухаров

12 Димитър Огнянов Игнатов

13 Ива Миткова Тодорова

14 Боян Трайчев Атанасов

15 Живка Михалева Железова

16 Райна Константинова Евтимова

17 Димитър Бориславов Гаджев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Петър Николаев Клисаров

2 Борис Цочев Цанков

3 Росица Асенова Иванова Георгиева

4 Людмил Крумов Симеонов

5 Тодор Милчев Петров

Всички листи в 24-и МИР – София – Възраждане, Искър, Кремиковци, Оборище, Подуяне, Сердика, Слатина и Средец:

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1 Карлос Арналдо Контрера

2 Красимир Илиев Богданов

3 Султанка Димитрова Петрова

4 Христо Панчев Смоленов

5 Кузман Илиев Илиев

6 Михаил Иванов Петров

7 Иван Стефанов Тенев

8 Искрен Петров Пецов

9 Одисей Спиридонов Спасов

10 Ина Маринова Радославова

11 Илиян Василев Ризов

12 Янко Николов Симеонов

13 Николай Димитров Гергинов

14 Георги Михайлов Михайлов

15 Димитър Илиев Димитров

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1 Красимир Василев Гебрев

2 Станислав Иванов Косаков

3 Кирил Стилиянов Станев

4 Владислав Александров Янев

5 Георги Стилиянов Станев

6 Людмил Борисов Туечки

7 Кремена Стефанова Дачова

8 Татяна Петрова Янкова

9 Илия Боянов Бачев

10 Ирина Алексеевна Алехина

11 Галина Христова Василева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Елена Кирилова Ваташка

2 Мирослав Борисов Паскалев

3 Николай Момчилов Георгиев

4 Вельо Найденов Иванов

5 Кристиян Михайлов Иванов

6 Анелия Ангелова Симеонова

7 Митко Енчев Димитров

8 Димитър Христов Кьосев

9 Ирина Иванова Николова

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1 Георги Страхилов Свиленски

2 Димитър Иванов Данчев

3 Николай Боянов Маринов

4 Нона Кръстева Йотова

5 Александър Спасов Грозданов

6 Димитър Петков Главинов

7 Борис Цветков Цветков

8 Димчо Тодоров Тодоров

9 Светослав Георгиев Стойков

10 Венцислава Любомирова Каменова – Костадинова

11 Огнян Иванов Радев

12 Венцислав Иванов Йочколовски

13 Методи Теохаров Костадинов

14 Янко Иванов Янков

15 Илияна Георгиева Попова

16 Цецка Димитрова Кочкова

17 Жени Стайкова Николова

18 Цанка Станева Чакърова

19 Владимир Кирилов Манов

20 Емил Симеонов Велев

21 Володя Чанев Нейков

22 Миглена Китанова Иванова

23 Ели Георгиева Спасова-Пенева

24 Христо Димитров Марашлиев

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1 Петър Николаев Петров

2 Румяна Методиева Ченалова

3 Александър Димитров Арангелов

4 Красимир Рангелов Гълъбов

5 Петя Христова Бояджиева

6 Мария Николаева Стефанова

7 Тодор Стоянов Гроздев

8 Петър Валериев Ананиев

9 Виолета Радева Кърпачева

10 Богомил Ненов Консулов

11 Петя Йорданова Генън

12 Веско Иванов Паунов

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“

1 Пламена Пламенова Заячка

2 Христо Янчев Зайков

3 Петър-Марин Маринов Бозов

4 Ирина Томова Ковачева

5 Андрей Бойков Николов

6 Николай Наков Наков

7 Аспарух Методиев Николов

8 Станимир Георгиев Маринов

9 Андриан Лазаров Кунов

7 ПП „АТАКА“

1 Магдалена Ламбова Ташева

2 Арсени Василев Байздренков

3 Анелия Желязкова Дулева

4 Юлиян Стоянов Докузанов

5 Анджела Димитрова Господинова

6 Величка Борисова Георгиева

7 Димитър Славов Димитров

8 Георги Георгиев Николов

9 Виктория Емилова Бойкова

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

1 Петър Стефанов Москов

2 Росица Желязкова Рачева

3 Георги Ленков Балчев

4 Ангел Атанасов Георгиев

5 Бистра Петрова Бонева

6 Диана Костова Костова

7 Веселин Петров Жеков

8 Ивайло Валериев Тодоров

9 Мартина Белинова Белева

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1 Стоян Генчев Стоянов

2 Васимир Иванов Радулов

3 Марио Георгиев Методиев

4 Росица Крумова Илчова

5 Ромина Свиленова Божинова

6 Васил Божидаров Стоев

7 Марсел Пламен Величков

8 Николай Димитров Карабатаков

9 Иван Стелиянов Филипов

10 Петър Иванов Петров

11 Велизар Любчев Райков

12 Нина Дончева Пананова-Йорданова

13 Ангел Николов Тошев

14 Любомир Асенов Дамянов

15 Атанас Цветанов Кънчев

16 Емил Янков Аврамов

17 Людмила Иванова Тончева

18 Щерьо Щерев Щерев

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1 Ивайло Василев Мишев

2 Илиян Костов Боровански

3 Йордан Йорданов Христов

4 Иван Милков Сълев

5 Людмила Пламенова Панчева

6 Румен Вачев Петров

7 Лъчезар Петров Бориславов

11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1 Владислав Панчев Панев

2 Цецка Георгиева Бачкова

3 Ивaйло Николаев Мирчев

4 Стефан Любомиров Тафров

5 Мартин Димитров Димитров

6 Васил Костадинов Гюров

7 Димитър Евгениев Димитров

8 Иван Бориславов Лалев

9 Маргарита Кирилова Игнатова

10 Константин Георгиев Гърневски

11 Георги Младенов Цветков

12 Христо Александров Христов

13 Никола Василев Йорданов

14 Флавио Чани Байрамовски

15 Даниел Михайлов Неделчев

16 Кристина Павлова Мерджанова

17 Свилен Владимиров Овчаров

18 Христомир Христов Йорданов

19 Иван Василев Матов

20 Емил Ангелов Димитров

21 Владимир Любомиров Колев

22 Лили Тодорова Михайлова

23 Стоян Димитров Йотов

24 Тодор Василев Йорданов

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

1 Нако Райнов Стефанов

2 Валентина Александрова Николов

3 Борислав Валентинов Пенков

4 Румен Стоянов Йорданов

5 Георги Стефанов Динев

6 Ирен Георгиева Дончева

7 Виктор Георгиев Бедринов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

1 Лъчезар Аспарухов Аврамов

2 Жулиета Николова Тасева

3 Николай Петров Минков

4 Станимир Цецов Цоцов

5 Ралица Китанова Луканова

6 Борис Николаев Къркеланов

7 Веселин Руменов Величков

8 Янко Стоянов Беримски

9 Ангел Стоицов Балабанов

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1 Борил Климентов Соколов

2 Джулия Стефанова Димитрова

3 Мирослав Цветанов Николов

4 Евелина Емануилова Пиналова

5 Огняна Чавдарова Рейзмунд

6 Георги Огнянов Найденов

7 Иван Владимиров Петров

8 Ивета Юлианова Димитрова

9 Елена Петрова Димитрова

10 Недко Добринов Димитров

11 Милуш Стоянов Милушев

12 Орхидея Юлиянова Делиева

15 ПП „НАЦИЯ“

1 Добромир Иванов Пашов

16 ПП „МИР“

1 Георги Росенов Кардашев

2 Анелия Руменова Парапунова

3 Калин Ячев Ячев

4 Владислав Василев Милев

5 Десислава Любомирова Стоимчева-Коларска

6 Мартин Петров Янев

7 Онник Харутюн Таракчиян

8 Александър Маринов Пеновски

9 Мико Рафаел Леви

10 Марио Николов Христов

11 Евгений Стефанов Попов

12 Калоян Емилов Казаков

13 Емануил Калинов Добрев

14 Латинка Крумова Георгиева

15 Недко Симеонов Ананиев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

1 Катя Янчева Георгиева

2 Ясен Ванев Миланов

3 Ермак Тодоров Димов

4 Александър Борисов Благоев

5 Милчо Илиев Миланов

6 Димитър Чавдаров Панайотов

7 Симеон Недков Асеновски

8 Рафаил Антонов Арабаджийски

9 Ваньо Евлогиев Миланов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1 Арман Агоп Бабикян

2 Антоанета Георгиева Бойчева

3 Пламен Маринов Ралчев

4 Георги Василев Табаков

5 Иван Руменов Тодоров

6 Маргарита Кръстева Кръстева

7 Анастас Наумов Гьоков

8 Марчо Митков Апостолов

9 Анжелика Митова Цокова

10 Мария Кирчева Ангелова

11 Пирин Русланов Соколов

12 Даниела Петрова Давидкова

13 Борис Генадиев Панкин

14 Цветанка Янчева Палазова

15 Юлиян Христов Войнов

16 Силвия Кирилова Стоянова

17 Марияна Георгиева Георгиева

18 Ивайло Цветанов Димитров

19 Димитър Александров Димитров

20 Катрин Стоянова Ценова

21 Росица Пенчева Йорданова

22 Николай Стайков Хаджийски

23 Иван Димитров Янев

19 ПП „Глас Народен“

1 Златко Кръстев Атанасов

2 Андриан Пламенов Хаджидосев

3 Мартин Трифонов Илиев

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

1 Стела Димитрова Ангелова-Банкова

2 Димитър Георгиев Димитров

3 Павел Любомиров Миланов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1 Джема Маринова Грозданова

2 Тодор Любенов Джиков

3 Петър Любомиров Матов

4 Христо Дженев Казанджиев

5 Румен Тодоров Динев

6 Добромир Георгиев Георгиев

7 Милена Величкова Тодорова

8 Георги Георгиев Стефанов

9 Георги Бонев Иванов

10 Зорница Пламенова Лекова

11 Лиана Александрова Тодорова

12 Петър Ивайлов Урзичанов

13 Любомир Георгиев Стефанов

14 Любомир Методиев Методиев

15 Светла Марио Книш

16 Пламен Филипов Пелтеков

17 Михаела Красимирова Драгоманова

18 Станислав Веселинов Николов

19 Милен Пламенов Николов

20 Найден Ангелов Колев

21 Гергана Георгиева Георгиева

22 Борислав Тонев Маринов

23 Георги Валериев Стамболийски

24 Иван Бонев Иванов

22 ПП „ПРАВОТО“

1 Николай Стефанов Колев

2 Наташа Георгиева Христова-Маноилова

3 Анелия Валентинова Данчева

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

1 Данчо Цветанов Стоянов

2 Светла Лозанова Миланова

3 Радослав Горанов Гацев

4 Димитър Георгиев Димитров

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1 Албена Владимирова Найденова

2 Иван Атанасов Цеков

3 Ирина Юлий Абаджиева-Репуц

4 Надя Иванова Андреевска

5 Станислав Емилов Сираков

6 Мартин Евгениев Янчев

7 Гергана Кирилова Кирчева

8 Величко Иванов Георгиев

9 Петър Петров Жеков

10 Теофанка Гълъбова Гълъбова

11 Людмила Стоянова Ангелова

12 Георги Младенов Младенов

13 Валери Лазаров Караджинов

14 Милко Михайлов Христов

15 Еленка Петрова Каранешева

16 Людмил Владимиров Недков

17 Антония Петрова Пеева

18 Христо Симеонов Петков

19 Катерина Георгиева Иванова

20 Дамян Николаев Пенчев

21 Юлиан Чудомиров Органджиев

22 Илиян Христов Димитров

23 Невена Сашева Ганчева

24 Захари Петров Петров

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1 Валентин Симеонов Симов

2 Светослав Георгиев Стойчев

3 Калоян Борисов Йолов

4 Цветомир Димитров Начев

5 Мария Йорданова Йончева

6 Теодора Валентинова Симова

7 Павел Няголов Камбуров

8 Тодор Георгиев Костадинов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1 Десислава Петрова Иванчева

2 Георги Кръстев Кръстев

3 Константин Неделков Георгиев

4 Светослав Сашов Савелев

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Полина Атанасова Паньова – Билик

2 Севина Краснодарова Хаджийска

3 Станимир Делчев Минков

4 Тодор Живков Станков

28 КП ГЕРБ – СДС

1 Росен Димитров Желязков

2 Тома Любомиров Биков

3 Евгения Бисерова Алексиева

4 Георг Даниелов Георгиев

5 Ана Иванова Кочева

6 Валентин Иванов Радев

7 Зоран Александров Рангелов

8 Таня Кирилова Методиева-Михайлова

9 Анатоли Благоев Илиев

10 Христо Стоянов Петров

11 Анжела Иванова Димчева

12 Борислав Иванов Борисов

13 Данчо Данчев Данчев

14 Маргарита Драгомирова Александрова-Манова

15 Десислава Емилова Абрашева

16 Драгомир Христов Младенов

17 Анжела Миткова Христова

18 Албена Тодорова Марковска

19 Лилия Иванова Недкова

20 Антоанета Димитрова Кирова

21 Даниел Василев Костов

22 Теодорина Кирилова Тодорова

23 Мартин Албенов Атанасов

24 Антон Господинов Койчев

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1 Мика Михайлова Зайкова

2 Николай Стефанов Радулов

3 Антон Йорданов Адамов

4 Галя Маринова Бърдарска

5 Антоанета Андонова Стефанова

6 Илиана Николаева Маринова

7 Благой Гаврилов Голубарев

8 Лъчезар Любомиров Симеонов

9 Цветомир Руменов Велинов

10 Красимир Иванов Димитров

11 Таня Пламенова Тимева

12 Катерина Георгиева Ряхова

13 Владимир Георгиев Харизанов

14 Кристиян Маринов Бързаков

15 Димитър Бориславов Гаджев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1 Християн Димитров Савов

2 Любомир Страхилов Козов

3 Ясен Светлозаров Николов

4 Борислав Кирилов Кирчев

5 Стефан Стефанов Гецов

Всички листи в 25 МИР-София – Банкя, Връбница, Илинден, Красна поляна, Люлин, Надежда, Нови Искър и Овча Купел:

 

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Искрен Василев Веселинов

2. Кузман Илиев Илиев

3. Давид Александров Александров

4. Христо Панчев Смоленов

5. Владимир Веселинов Митов

6. Димитър Борисов Антов

7.  Калина Николаева Калинкова-Раданова

8.  Галина Димитрова Стефанова

9.  Иван Стефанов Тенев

10. Виолета Стаменова Тодорова

11. Веселин Георгиев Теофилов

12. Галя Христова Георгиева

13. Цветан Петков Александров

14. Кристина Миленова Бонева-Евтимова

15. Никола Димитров Делчев

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Валери Методиев Григоров

2. Галина Христова Василева

3. Андрей Александрович Воховски

4. Георги Стилиянов Станев

5. Владислав Александров Янев

6. Илия Боянов Бачев

7. Ирина Алексеевна Алехина

8. Людмил Борисов Туечки

9. Илиана Петрова Иванова

10. Илия Георгиев Златанов

11. Кристина Богомилова Николова-Манова

12. Тодорка Милетиева Кръстева

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“”

1. Боян Боянов Станков-Расате

2. Александър Петров Цветков

3. Юлиян Минчев Матеев

4. Силвия Александрова Цветкова

5. Борис Константинов Маринов

6. Владимир Сашов Стоев

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Корнелия Петрова Нинова

2. Иван Йорданов Димитров-Гранитски

3. Антон Константинов Кутев

4. Станислав Чавдаров Младенов

5. Анна Николаева Славова

6. Стефан Венелинов Начев

7. Радина Стойнова Гечева

8. Димитър Георгиев Михайлов

9. Петър Колев Колев

10. Николай Иванов Цонков

11. Мая Кирилова Александрова

12. Тодор Илиев Мишев

13. Пламен Владимиров Владимиров

14. Георги Миланов Миланов

15. Тодор Иванов Костадинов

16. Александър Петров Симеонов

17. Стоян Емилов Цветков

18. Петранка Георгиева Тодорова

19. Георги Александров Томов

20. Емил Емилов Рошкев

21. Емил Стефанов Дриндолов

22. Марина Спасова Богданова

23. Екатерина Евтимова Димитрова

24. Владислав Иванов Тодоров

25. Ценко Петров Стоянов

26. Красен Лъчезаров Раковски

27. Владислав Иванов Велинов

28. Захари Захариев Бисеров

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1. Костадин Тодоров Костадинов

2. Иво Георгиев Русчев

3. Деян Николаев Николов

4. Димо Георгиев Дренчев

5. Иван Емилов Савов

6. Румен Ангелов Христов

7. Васил Стефанов Василев

8. Димо Сергеев Димитров

9. Вениамин Иванов Воденичаров

10. Христо Веселинов Гадев

11. Димитър Александров Александров

12. Димитър Стоянов Дъбов

13. Емил Георгиев Георгиев

14. Николай Тинчов Петров

6 ПП „АБВ“

1Христо Петьов Колев

2. Галина Петкова Павлова

3. Атанас Петров Янчев

4. Валентина Томова Владова

5. Даниел Георгиев Илчев

6. Димитър Петров Петров

7. Любомир Павлов Карадимов

8. Чавдар Миланов Миланов

9. Георги Бойков Венев

10. Сашо Димитров Йорданов

11. Антон Гаврилов Стефанов

7 ПП „АТАКА“

1. Волен Николов Сидеров

2. Димитър Славов Димитров

3. Величка Борисова Георгиева

4. Ивайло Стоянов Докузанов

5. Георги Георгиев Николов

6. Алена Първанова Соколчева

7. Иванина Красимирова Крачанова

8. Даяна Мирославова Изворска

9. Радослав Николов Еленков

10. Лиляна Йорданова Петкова

11. Виктория Емилова Бойкова

8  ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“

1. Ваньо Евгениев Шарков

2. Боян Лъчезаров Стефанов

3. Кристина Йорданова Сунгарска

4. Димо Пенчев Димов

5. Галина Стефанова Георгиева

6. Белин Марков Белев

7. Веселин Петров Жеков

8. Антон Петков Димитров

9. Мартин Руменов Павлов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“/”ДПС”

1. Райна Иванова Иванова

2. Илхан Ахмет Кючюк

3. Сами Джевдет Чакъров

4. Росен Димитров Димитров

5. Ертен Белгинова Анисова

6. Танер Нихатов Кабилов

7. Сузана Цветанова Маринска

8. Халил Халил Адем

9. Танзер Юсеинов Юсеинов

10. Ави Цанкова Тахчиева

11. Мехмед Лятиф Расим

12. Иса Абедин Осман

13. Лютви Хюсни Хаджиалиш

14. Тома Петров Гарчов

15. Едиз-Ханиф Баязидов Саидов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Цветан Стефчов Николов

2. Ивелин Ивайлов Кирилов

3. Рената Николаева Ичевска

4. Красимир Иванов Демиров

5. Събина Николова Делкова

6. Силвия Георгиева Георгиева

7. Милко Любомиров Филипов

11 КП “ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ-ОБЕДИНЕНИЕ”

1. Христо Любомиров Иванов

2. Борислав Димитров Сандов

3. Александър Димитров Симидчиев

4. Бонка Сергеева Василива

5. Петър Владиславов Славов

6. Илина Симиенова Мутафчиева

7. Георги Станимиров Няголов

8. Христо Йорданов Даскалов

9. Станимир Георгиев Бакалов

10. Йордан Йорданов Йорданов

11. Венцислав Илиев Михайлов

12. Николай Емилов Христов

13. Христо Александров Христов

14. Боян Василев Чобанов

15. Йордан Веселинов Начев

16. Йордан Николаев Янков

17. Цанко Руменов Арабаджиев

18. Иван Николаев Димитров

19.Венцислав Василев Кръстев

20. Иван Генчев Бакалов

21. Стефан Ивов Манчев

22. Любомир Гришев Никифоров

23. Георги Дичев Маринов

24. д-р Костадинка Атанасова Пенджакова

25. Деян Милосавлески

26. Анелия Ванюшева Петрова

27. Стефка Иванова Рачева

28. Георги Маринов Димитров

12 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“ 

1. Николай Симеонов Малинов

2. Ивайло Любенов Иванов

3. Стефана Иванова Неделчева

4. Габриел Георгиев Герасимов

5. Калин Викторов Божков

6. Нели Венциславова Божилова

7. Васил Тодоров Иванов

8. Безат Безат Ахмед

9. Юлия Стоянова Сергева

10. Генко Господинов Тенев

11. Искра Росенова Йотова

12. Наталия Викторова Илиева

13. Павел Петров Георгиев

14. Мария Методиева Александрова

13 КП „Движение ЗАЕДНО за промяна“

1. Гарабед Ардашес Минасян

2. Александър Цветанов Гарибов

3. Сергей Петров Иванов

4. Ивайло Венциславов Нинов

5. Данаил Веселинов Дамянов

6. Емил Ангелов Димитров

7. Димчо Дочев Джиговски

8. Антоанета Огнянова Николова

9. Янко Стоянов Беримски

10. Емилия Димитрова Димитрова

11. Никола Петков Тодоров

12. Йорданка Радиева Колева

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Васил Крумов Божков

2. Тодор Ангелов Ангелов

3. Весела Георгиева Величкова

4. Петър Любомиров Стойнов

5. Ирина Константинова Якимова

6. Йордан Христов Богатинов

7. Мария Веселинова Димитрова

8. Румен Найденов Найденов

9. Симеон Христов Кожухаров

10. Ваня Петрова Веселинова

11. Вероника Кирилова Тодорова

12. Габриела Живкова Василева

13. Венцислав Атанасов Ангелов

14. Кирил Красимиров Синевирски

15 ПП „НАЦИЯ“

1. Кирил Владимиров Гумнеров

16 ПП „МИР“

1. Светла Драганова Цветкова

2. Димитър Йорданов Димитров

3. Христо Георгиев Ямболиев

4. Теодор Христов Асърджиев

5. Христина Радкова Георгиева

6. Николай Милчев Узунов

7. Агоп Киркор Авшарян

8. Лъчезар Христов Бонев

9. Люсиен Хараламбиев Тишев

10. Росен Любенов Манолов

11. Надежда Красимирова Георгиева

12. Атанас Христов Цирков

13. Боян Димитров Крумов

14. Илия Иванов Рангелов

17 КП „ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА“ 

1. Светозар Стоянов Съев

2. Максим Генов Велков

3. Марин Христов Маринов

4. Михаил Бойков Зарев

5. Николай Ангелов Станойчев

6. Венцислав Добрев Алексиев

7. Нели Емилова Цанова

8. Ясен Ванев Миланов

9. Кремена Николаева Кирова

10. Владислава Георгиева Тошкова

11. Десислава Бонева Ракова

12. Захари Ботев Петров

13. Любомир Спасов Захариев

14. Веселин Димитров Христов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Николай Димитров Хаджигенов

2. Валентина Василева Василева – Филаделфевс

3. Виктор Стефанов Лилов

4. Владислав Владимиров Владимиров

5. Тихомир Валериев Василев

6. Пролетина Кузманова Гирова

7. Светослав Кирилов Велков

8. Боряна Стефанова Петкова

9. Траян Господинов Господинов

10. Еделина Георгиева Кънева – Лисичкова

11. Катя Петкова Петкова

12. Боряна Василева Василева

13. Мартин Петков Петков

14. Емилия Димитрова Михайлова

15. Пламен Теодосиев Иванов

16. Десислава Ангелова Бояджиева

17. Златомир Спасов Николов

18. Емануил Борисов Христов

19. Деница Ивайлова Димитрова

20. Александра Неделчева Ненова

19 ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1. Иван Красимиров Михайлов

2. Веселин Петров Червенков

20 ПП „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“ 

1. Славчо Георгиев Велков

2. Радослав Петров Пешлеевски

3. Дончо Петков Недев

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Боян Mихайлов Йорданов

2. Деян Данаилов Нинов

3. Климент Минев Найденов

4. Ростислав Владимиров Начев

5. Светла Марио Книш

6. Албена Иванова Кирова

7. Константин Атанасов Лютаков

8. Милен Симов Симов

9. Мариана Добринова Тодорова

10. Борислав Емилов Венков

11. Румен Михайлов Соколов

12. Найден Найденов Георгиев

13. Силвана Георгиева Георгиева

14. Денислава Венциславова Панайотова

15. Боряна Георгиева Узунова

16. Емил Филипов Стефанов

17. Радостина Иванова Ситарска

18. Невена Йорданова Стоянова

19. Григор Огнянов Илиев

20. Георги Ангелов Шопски

21. Ангела Василева Андреева

22. Виктория Бранимирова Григорова

23. Милен Димитров Кирилов

24. Бисер Алексиев Обретенов

25. Чавдар Георгиев Беров

26. Калин Георгиев Ушев

27. Йоана Русанова Русанова

28. Пенко Стоянов Каратонев

22 ПП „ПРАВОТО“

1. Мария Петрова Колева

2. Кристиан Петров Йончев

3. Наташа Георгиева Христова–Маноилова

4. Анелия Валентинова Данчева

5. Димитър Любенов Казаков

6. Галина Александрова Георгиева – Иванова

7. Веска Димитрова Боева

8. Красимира Илиева Атанасова

23 ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ-ОБЕДИНЕНИЕ-ГРАДИВНОСТ“

1. Иван Минчев Габеров

2. Цветко Борисов Попов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1. Боряна Любенова Георгиева

2. Георги Колев Колев

3. Йордан Тодоров Гергов

4. Георги Петров Низамов

5. Иван Николов Банков

6. Димитър Душков Пенев

7. Никола Христов Мировалиев

8. Ангел Христов Илиев

9. Снежана Иванова Филипова

10. Стефан Йорданов Иванов

11. Михаела Стефанова Соколова

12. Станислав Райнов Новаков

13. Веселин Димитров Христов

14. Гергана Борисова Алексиева

15. Таня Володиева Ангелова

16. Владимир Димчев Колев

17. Златина Пламенова Станкова

18. Николай Георгиев Иванов

19. Сергей Павлов Ценков

20. Кристиян Руменов Господинов

21. Ивайло Троянов Иванов

22. Татяна Йорданова Лисичкова

23. Николай Леонидов Суботинов

24. Любослава Антонова Новакова

25. Димитър Иванов Стефанов

26. Митко Георгиев Георгиев

27. Габриела Ростиславова Негенцова

28. Борислав Стоянов Борисов

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Христо Христов Дунчев

2. Иван Иванов Георгиев

3. Райна Веселинова Милева

4. Боян Дафинов Владовски

5. Йоана Николаева Николова

6. Владимир Христов Пагелски

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Радослав Пламенов Стойчев

2. Жельо Николов Желев

3. Велин Ясенов Юруков

4. Александра Стефанова Минчева

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Валери Василев Венков

2. Станимир Делчев Минков

3. Даниел Кирилов Божилов

4. Светла Михайлова Милушева

5. Ваня Стефанова Колева

6. Мартин Ангелов Горанов

28 КП „ГЕРБ-СДС“

1. Бойко Методиев Борисов

2. Даниел Павлов Митов

3. Анна Василева Александрова

4. Лъчезар Богомилов Иванов

5. Христо Георгиев Гаджев

6. Красимир Георгиев Ципов

7. Евгени Генчев Будинов

8. Анелия Живкова Георгиева

9. Светослав Величков Тодоров

10. Станимир Стоянов Попов

11. Илиян Кирилов Дуков

12. Атанас Петров Мишев

13. Людмил Димитров Асенов

14. Николай Петров Павлов

15. Пламен Любенов Юруков

16. Николай Асенов Димитров

17. Мариян Огнянов Кирянов

18. Цвета Ангелова Точева

19. Костадин Грозев Костадинов

20. Мериан Руменова Конярска

21. Стефан Антонов Арсов

22. Антоанета Славчева Христова

23. Радост Андреева Маринкова

24. Цвете Василева Лазарова

25. Соня Кръстанова Костадинова

26. Лава Трифонова Коцева

27. Диана Михова Фотева

28. Теодор Данчов Дончев

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Филип Маринов Станев

2. Пламен Иванов Данаилов

3. Пламен Николаев Николов

4. Иван Василев Хиновски

5. Росен Кирилов Димов

6. Нерихан Рамзи Ибрям

7. Ружа Андреева Райчева

8. Теодора Кирилова Йончева

9. Теодора Маргаритова Пенева

10. Борислав Климентов Пешев

11. Веселин Иванов Иванов

12. Петър Христов Димитров

13. Йордан Минчев Гинев

14. Петя Алексеева Ковачева

15. Владислав Валентинов Енев

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Димитър Славчев Савов

2. Георги Симеонов Симеонов

3. Константин Георгиев Георгиев

4. Димитър Цанков Димитров

5. Йорданка Иванова Комарницка-Главева

 

Коментирай

Сродни новини:

Новини от деня

Гергьовден

В българския народен календар Гергьовден е един от най-големите празници

Ден на Слънцето

От 1994 година насам Международната общност за слънчева енергия отбелязва

Последвайте ни:

Видео на седмицата

Radio Vox. All Rights Reserved © 2020